DESZCZOWE DERBY DLA SPARTY, START REGENT - SPARTA REJOWIEC FABR. 0-2.

W rozegranym dzisiaj meczu o mistrzostwo chełmskiej ligi okręgowej GKS START-REGENT Pawłów uległ drużynie SPARTY Rejowiec Fabryczny 0-2 (0-1). Bramki dla drużyny SPARTY zdobyli: Hawerczuk w 31" i Kość w 71". Mecz był rozgrywany w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych przy ciągle padającym deszczu ale mógł się podobać, zarówno gospodarze iak i goście stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramek. Jednak to drużyna SPARTY była bardziej skuteczna zdobyła dwie bramki i wywiozła 3 punty z Pawłowa. GKS START REGENT zagrał dzisiaj w składzie: Skrzypa - Maliński (75" Dudek), Mazurek, Sołtys (83" Korzeniowski), Ozon - Żukowski (55" Bodak), Rutkowski, Rasińsk (88" Żuk), Karauda, Chybiak, Kozioł. Na uwagę zasługuje bardzo dobra interwencja naszego Bramkarza Mateusza Skrzypy, który w 90" wybronił rzut karny. brawo Mateusz.